Şişli Shaggy Halı Yıkama

Kirlenmiş olan halılar her zaman sağlığınızı olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Özellikle evde bir bebek ya da çocuk varsa, onun halıyla temas etmesi büyük bir problem demektir. Bundan dolayı Şişli Shaggy halı yıkama sayesinde sorunu kökten çözebilirisiniz. Hem deneyim sahibi hem de teknolojik cihazlarıyla fark yaratan firmamız, derinlemesine bir temizlik işlemini gerçekleştirir.

Uygun Ücretler Karşılığında Hizmet Veriyoruz

Shaggy halı yıkama fiyatları çok merak ediliyor. Bunun yüksek olmadığını hemen söylemek lazım. İşletmemiz, metrekare hesabı yaparak fiyatlandırma sürecini tamamlıyor. Üstelik halı yıkama firmalarında olmayan bir kampanyamız da var. O da, memnun kalınmaması gibi durumlarda gerçekleştirilen geri ödemedir. Bu şekilde Şişli halı yıkama fiyatları sizin için uygundur. Kaliteden ödün vermek istemeyen kişileri bekliyoruz.

Shaggy Halı Yıkama (Sevdikleriniz Güven İçinde)

Şişli Shaggy halı yıkama işlemlerinde dikkat ettiğimiz birden fazla parametre söz konusu. Bunların başında halının özel bir yerinde leke olup olmadığını kontrol etmek gelmekte. Bunun yanı sıra ürünün özelliği de her daim göz önünde bulundurulur. Ardından da malzeme seçimi gerçekleştirilir. Sonrasında işlemler şöyle yapılır;

  • Şişli halı yıkama ilk olarak her daim halının kaba tozunun alınmasıyla başlar.
  • Ürüne herhangi bir zarar vermemek adına bu işlemlerin tümü makine üzerinden yapılır.
  • Böylelikle hata payının da önüne geçilmiş olacaktır.
  • İkinci aşamada ise içinde hem su hem de lekelerin parçalanmasını sağlayacak özel sıvının olduğu bir havuzun içine halılar yatırılır.
  • Bunun da tamamlanmasının sonrasında sırada yıkama vardır.
  • Özel bir cihaz bunu yapar.
  • Çok fırçalı olması, derinlemesine temizlik konusunda beklentileri sonuna kadar karşılar.
  • Suyun ve deterjanın da sürecin içine dahil edilmesi, başarılı bir temizlik demektir.

Tam Kurutma

Şişli halı yıkama fabrikaları arasında dikkat çekmemizin ve çok tercih edilmemizin temel nedenlerinden birisi kurutma işlemleridir. Çünkü bunun için farklı bir sistemi kullanıyoruz. Bir cihaz ile ısıtılan odalarımız var. Burada her daim aynı ısı derecesi üzerinden sıcaklık sağlanıyor. Tahtaların üstüne asılan halılar çok kısa süre içerisinde kuruyor. Bu sayede güneş ışığının oluşturacağı lekeler de engellenmiş oluyor.

Hemen Bize Ulaşın

Shaggy halı yıkama işlemlerini özenli bir biçimde yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Hizmet alabilmek adına gerek sislihaliyikama.com üzerinden gerekse telefonla iletişim kurabilirsiniz. Hemen adresinizi verin ve ayrıntılı olarak bunu belirtin. Size yollayacağımız araçlar ve ekip halılarınızı teslim alarak, yıkama sürecini başlatacaktır.