Şişli Halı Yıkama Fiyatları (En Uygun Fiyat Burada)

Halı yıkamak eskiden çok zahmetli bir şekilde ev hanımları tarafından gerçekleştirilen bir işlemdi. Ancak gelişen teknoloji bu alışkanlığa bir son verdi. Artık tam otomatik halı yıkama makineleri var. Üstelik el değmeden tüm sürecin tamamlanmasını sağlıyor. Şişli halı yıkama fiyatları, ürünün türüne göre değişmekte. Genel olarak bütçenizi çok zorlamayacak ücretler söz konusu. Böylelikle cebinizden çok yüksek miktarlı para çıkmıyor. Üstelik halılarınızın canlılığına yeniden kavuşuyor.

Tamamen Özel Makinelerde İşlemler Yapılır

Halı yıkama fiyatları Şişli şubemizde ve diğer tüm tesislerimizde işlemlerin tümü özel makineler üzerinden gerçekleştirilir. Bunun için yabancı ülkelerden satın alınmış olan cihazlar kullanılır. Bunun yanı sıra temizleme ürünleri de özeldir. Kesinlikle halınızın üstünde hiçbir olumsuz etkiye sahip değildir. Şişli halı yıkama fiyatları uygundur.

Sınıflandırma ve Yol Haritasının Çıkarılması

Şişli halı yıkama fabrikaları arasında farklı bir yere sahip olan işletmemiz, tesise getirilen halıların özelliklerine bakar. Çünkü birden çok halı türü söz konusudur. Bundan dolayı her biri için farklı bir süreç uygulanmalıdır. Böylelikle yol haritası ortaya çıkacaktır.

Temizleme ve Kurutma Aşamaları

  • Halının türüne göre işlemlere hemen başlanır ve bu şekilde zaman kaybının önüne geçilir.
  • İlk olarak tozların alınması süreci vardır. Bazen özel süpürgelerle bazen de makine içerisinde bu işlem gerçekleştirilir.
  • Bunun sonrasında Şişli halı yıkama firmaları kategorisinde fark yaratan işletmemiz, özel olan havuz içerisinde halıları bekletilir. Böylelikle hem yumuşama sağlanır hem de inatçı olan lekelerin çözülmesi sağlanır.
  • Bunun ardından ise özel olarak yurtdışından ithal edilmiş olan bir makine kullanılır.
  • Boyutu ne olursa olsun tüm halıları temizleme gücüne sahiptir.
  • Dikkatli bir biçimde yerleştirilir ve sistem çalıştırılır.
  • Sonrasında aynı anda birden fazla, dönme özelliğine sahip olan fırçalar temizleme işlemini gerçekleştirmeye başlar.
  • Hiçbir yer atlanmaz. Bu işlem oldukça sağlıklı ve kaliteli bir sonucun alınmasını sağlar.
  • Şişli halı yıkama olarak daha sonra ürünü kuruturuz.
  • Son aşama ise özel oda içerisinde gerçekleştirilir.

Sitemizden Ulaşabilirsiniz

Şişli halı yıkama fiyatları çok pahalı değil. Bütçenize uygun bir biçimde ödeme yapmanız mümkün. Bundan faydalanabilmek için bizimle iletişim kurun. Bunu iki farklı şekilde gerçekleştirme şansınız var. Birisi telefon üzerinden alınacak randevudur. Diğeri ise sislihaliyikama.com ile yapılacak olan işlemlerdir. En kısa sürede personelimiz gelecek ve halılarınızı teslim alacaktır.