Şişli Halı Yıkama Firmaları (Profesyonellerin Adresi)

Temizlenmemiş ve oldukça kirli olan bir halı her zaman sorun demektir. Hem görsel anlamda canlılığını kaybetmesi hem de insan sağlığını tehdit etmesi gibi değişik problemlerin kaynağı olabilir. Bunların tümünden kurtulmak mümkün. Profesyonellikle kaliteyi birleştirmiş olan Şişli halı yıkama firmaları, otomatik makineler sayesinde sürecin başarılı bir biçimde sona ermesini sağlıyor.

Evden Halının Alınması ve Sınıflandırılması

Şişli halı yıkama fabrikaları arasında çok özel bir yere sahip olan firmamızın tesisleri son derece fazla. Bize ulaşan ve halılarını yıkatmaya vermek isteyen müşterilerimizin adreslerine giderek halılarını almaktayız. Bunun ardından halıda kullanılan malzemelere göre bir sınıflandırma söz konusudur. Böylelikle doğru malzeme ile temizlik işlemleri halı yıkama firmaları Şişli şubemizde gerçekleştirilir.

Halıların Temizlenmesi

  • Şişli halı yıkama fabrikası içinde birden fazla aşama ve makine söz konusu.
  • Buna göre ilk olarak tozlar alınır ve bu el yordamıyla yapılmaz. Çok kaliteli olan cihazlar kullanılır.
  • Daha sonra lekelerin yumuşaması için özel bir alanda halılar, suyun içinde bekletilir.
  • Ardından ise halıların yıkanması aşamasına geçilir.
  • Bunun için de yine özel bir makine kullanılır. Bu cihazın birden çok özelliği söz konusu.
  • Aynı anda hem su püskürtür hem deterjan kullanır hem de fırçalarla derinlemesine olacak şekilde temizliği gerçekleştirir.
  • Şişli halı yıkama sürecinin bu aşaması da başarılı bir biçimde tamamlanmış olacaktır.
  • Durulama ise yine makine içerisinde gerçekleştirilir. Su bu şekilde tahliye edilir. Bunun oranı ise yaklaşık olarak yüzde 97 şeklindedir.
  • Artık sürecin önemli bir bölümü sona ermiştir. Sırada ise kurutma işlemi söz konusudur.

Halıların Kurutulması

Halıların kurutulması işlemi kesinlikle geleneksel yöntemler üzerinden yapılmaz. Bunun için özel bir oda tasarlanmıştır. İçinde yer alan cihaz, sabitlemiş olduğu ısısı sayesinde halının kurumasını sağlar. Bunun birçok farklı avantajı söz konusudur. En başta güneş ışığının halıya ulaşması engellenir. Aynı zamanda oda sayesinde halıya toz da bulaşmaz. Tüm bu işlemler sadece 3 saat içerisinde tamamlanmış olacaktır. Şişli halı yıkama fiyatları yüksek değildir.

Kısa Sürede Bizimle İletişim Kurun

Şişli halı yıkama firmaları içinde özel bir yere sahip olan işletmemize ulaşmak çok kolay. Hemen sislihaliyikama.com sitesine girin. Buradan numaramızı arayın. Adresinizi vermeniz yeterli olacak. Bunun yanı sıra hemen aracımız yola çıkar ve sizin verdiğiniz bilgilere göre adresinize varış sağlar. Halılarınız alınır ve yıkama için tesislerimize getirilir.