Şişli Halı Yıkama Fabrikası Yanıbaşınızda

Evlerimizin en dikkat çekici ürünü halılardır. Dışarıdan mekana giren bir kişinin hemen dikkatini çeker. Bundan dolayı her daim temiz olmak zorundadır. Halı yıkama işlemleri konusunda sektörün en iyisi olan Şişli halı yıkama fabrikası işini kesinlikle şansına bırakmıyor. Kaliteli ve yüksek performansa sahip olan makineleri kullanıyor. Böylelikle derinlemesine temizlik mümkün bir hale gelmekte.

Malzeme Seçimi ve Tozların Alınması

Son derece profesyonel olan halı yıkama fabrikası Şişli içinde ve İstanbul’un diğer yerlerinde hizmet vermekte. Bize ulaşan tüm halılar ilk olarak sahip oldukları türe göre sınıflandırılır. Bunun ardından hangi malzemelerin kullanılacağına karar verilir. Bu işlemin sonrasında ise toz alınır. Elle yapılmaz. Şişli halı yıkama firmaları bunun için makine kullanır. Tüm tozlardan arındırılan halının artık yıkanması mümkündür.

Halıların Yıkanması

  • Şişli halı yıkama fabrikaları sınıfındaki işletme yıkamayı çok özel ve sorunsuz olan bir cihaz sayesinde gerçekleştirir.
  • Bunun için halı, makinenin içine koyulur.
  • Düğmeye basılır ve sistemin çalışması sağlanır.
  • Aynı anda hem su hem de deterjan püskürtülür.
  • Bunun yanı sıra özel tasarlanmış fırçalar dönerek halının üstüne iner ve burada çalışır.
  • Böylelikle tam bir temizlik sağlanır.
  • Fırçaların çok hızlı bir biçimde dönmesi halı üzerinde hiçbir lekenin kalmamasını sağlar.
  • Bunun yanı sıra derinlemesine nüfuz etmiş olan kir de çıkmış olur.
  • Halının yıkanması bu şekilde sona erer.
  • Şişli halı yıkama süreci içinde en son olarak kurutma yapılır.

Halıların Kurutulması

Birçok firmanın halı kurutma aşamasına gerekli olan önemi vermediğini görmekteyiz. Bundan dolayı birtakım sorunlar söz konusu olabiliyor. Özellikle güneş altında halının kurutulması, rengin solmasına neden olabilir. Ancak biz firma olarak bunu özel oda içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Hem toz almaz hem de güneş ışığından etkilenmez. Üstelik Şişli halı yıkama fiyatları da yüksek değil. Şirket olarak her türlü memnuniyetsizlik halinde paranızı size geri iade etmekteyiz. Çünkü hem kendimize hem de yaptığımız işe sonuna kadar güvenmekteyiz.

Bir Telefon Kadar Yakınız

Şişli halı yıkama olarak size çok uzak değiliz. Çünkü İstanbul’un farklı yerlerinde yer alan birçok değişik şubemiz var. Bu noktada resmi sitemiz olan sislihaliyikama.com adresini kullanabilirsiniz. Bize ulaşmanız ise çok kolay. Sürekli açık telefonumuzu arayın ve bize hemen adres bilgilerinizi verin. Kısa sürede personelimiz gelerek sizden halılarınızı teslim alacaktır.