Şişli Halı Yıkama Fabrikaları Numaraları

Halılar, Türk kültürünün en önemli parçası. Evlerimizin süsü olan bu ürünlerin belli bir süre içerisinde tozlanması ve kirlenmesi son derece doğaldır. Önemli olan ise halıların, uygun bir şekilde yıkanmasıdır. Eski dönemlerde tercih edilen manuel yöntemler artık geride kaldı. Çünkü Şişli halı yıkama fabrikaları, kesinlikle el değmeden halılarınızın temizlenmesini sağlıyor. Mevcut aşamalar sonrasında tüm kirlerden, lekelerden ve tozlardan arınan halılar, kullanıma hazır hale gelmekte.

Yüksek Teknolojiyle Halılarınızı Temizliyoruz

Halı yıkama fabrikaları Şişli semti içinde oldukça fazla. Ancak biz verdiğimiz hizmetle diğerlerinden ayrılmaktayız. Çünkü teknolojiyi yakından takip ediyoruz. İnsan gücüne olan gereksinimi azaltmış durumdayız. Bunun yanı sıra dünyanın her yerinde kullanılan son teknolojiye sahip olan ürünleri kullanıyoruz. Bunların tümü ithal edilmiştir. Hem başarılı hem de hızlı şekilde Şişli halı yıkama firmaları içinde özel bir yere sahibiz.

Yüksek Kalite Düşük Ücret

Şişli halı yıkama fiyatları son derece uygun. Bütçenize zarar vermemesinin yanı sıra geri ödeme gibi bir hizmet de söz konusu. Yani yapmış olduğumuz temizleme ve yıkama işleminden memnun kalmazsanız, paranızı size geri iade etmekteyiz. Bu açıdan bakıldığı zaman Şişli halı yıkama firmaları arasında müşteri memnuniyetini öne koyan bir işletmeyiz.

Halılarınız Türüne Göre Yıkanır

  • Şişli halı yıkama tavsiye konusunda her daim öne çıkan firmamız, halıların türüne göre bir sınıflandırma yaparak onlara özel bir süreci hemen başlatın.
  • Bunun belli aşamaları söz konusu.
  • İlk olarak özel bir makineden halının tozu alınır.
  • Tamamen el değmeden yapılması kaliteli ve kesin bir sonuç demektir.
  • Bunun sonrasında ise özel dezenfekte aşaması vardır ve kirlerin yumuşaması sağlanır.
  • Ardından ise halılar son teknoloji ürünü makinelerin içine koyulur.
  • Aynı anda onlarca dönen fırça hemen temizliği başlatır.
  • Durulama işlemi de Şişli halı yıkama fabrikası içindeki özel makinelerde gerçekleştirilir.
  • Kurutma açık havada gerçekleştirilmez. Özel bir oda mevcuttur.
  • Asılan halılar bu şekilde hem toz kapmaz hem de güneş ışığından etkilenmezler.

İletişim Kurmak Çok Kolay

Resmi sitemiz sislihaliyikama.com üzerinden bizimle çok kısa süre içerisinde iletişim kurma şansınız bulunuyor. Kaliteyi ve profesyonelliği aynı kotada eriten işletmemiz, hemen harekete geçerek adresinize gelecektir. Özel araçlarımıza dikkatli şekilde yüklenecek olan halılarınız, belirttiğimiz zaman dilimi içerisinde size geri teslim edilir. Şişli halı yıkama fabrikaları arasında fark yaratan şirketimize telefon üzerinden de ulaşabilirsiniz.