Şişli Halı Yıkama (En Yakın Halı Yıkamacı)

Hem evlerde hem de ofislerde yer alan halılar, zamanla kirlenerek insan sağlığı için tehlike oluşturur. Böyle durumlarda temizleme işlemini kendi başınıza yapmanız oldukça zordur. Bundan dolayı Şişli halı yıkama fabrikasıyla iletişim kurmak en mantıklı olan yoldur. Böylelikle halılarınızın ilk günkü canlılığına kavuşması sağlanır.

Evinizden Halınızı Alıyoruz

Halı yıkama Şişli firması olarak ilk etapta halılarınızı evinizden almaktayız. Bunun için aramanız yeterli. Kendiniz halınızı getirerek zaman kaybı yaşamayın. Çünkü bunu sağlayabilmek adına son derece geniş olan bir araç filosuna sahibiz.

Halı Türüne Göre Yıkama Yapılır

Her halının farklı bir özelliği vardır. Kimileri hassastır. Bazılarında deterjan kullanımının çok yoğun olmaması lazım. Bundan dolayı ilk olarak tesisimize getirilmiş olan halılar sınıflandırılır. İpliğine, desenine ve türüne göre oluşturulan kategorinin ardından süreç başlar. Bunun için özel bir yol haritası çıkartılır.

Tam Temizlik Bizim İşimiz

Şişli halı yıkama fabrikaları denildiği zaman akla gelen ilk firma olarak, temizliği çok kaliteli ve hiçbir şekilde toz, leke, bakteri kalmayacak şekilde yapmaktayız. Bunun için Şişli halı yıkama fiyatları da çok uygun tutulmuştur. Süreç ise şöyledir;

  • Getirilen halıların ilk olarak tozu alınır. Bunu çok profesyonel bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Emiş gücü çok yüksek olan makineler kullanılır. El değmeden temizlenir. Bunun yanı sıra özel bir makinemiz de söz konusu. Halılar bunun içine yerleştirilir. Görünen ve görünmeyen tozlar böylelikle alınmış olur.
  • Şişli halı yıkama firmaları içindeki işletmemiz daha sonra havuz içine halılarınızı yatırır. Bu şekilde ürünün yumuşaması sağlanır.
  • Ardından ise yıkama işlemine geçilir.
  • Hiçbir şekilde insan gücü kullanılmaz. Çünkü özel makine, birden çok fırçası sayesinde ürünün her yerine nüfuz eder.
  • Bu aşamada kullanılan deterjanların tümü kaliteli ve piyasanın en iyisidir.
  • Bunun ardından ise duruluma yapılır. Yine özel olan makineler devreye girer.
  • Kurutma odamız tamamen özel, yüksek ısıya sahip yapısıyla dikkat çeker.
  • Şişli halı yıkama fabrikası olarak böylelikle süreci tamamlarız.
  • Tüm işlemler maksimum 3 saat içinde sona erer.

Hemen Bizi Arayın

Şişli halı yıkama fabrikası olarak kentin her yerinde hizmet vermekteyiz. Bize sislihaliyikama.com üzerinden hemen erişim sağlamanız mümkün. Bunun yanı sıra tek bir telefonla arama fırsatınız var. Hangi ilçe ya da semtte olursanız olun, özel aracımız hemen yola çıkar ve size ulaşır. Ürünleriniz en kısa süre içerisinde temizlenir.