Hem değerli hem de çok kaliteli olan el dokuma halılar, ilmek ilmek işlenmiş olan özelliğiyle öne çıkıyor. Farklı desenlere sahip olan bu ürün, üstelik çok pahalı. Evinde ya da ofisinde bunu kullananlar, temizlik işlemlerini kesinlikle tek başlarına yapamazlar. Bundan dolayı işi profesyonellere bırakmak lazım.

Şişli el dokuma halı yıkama konusunda senelerin getirmiş olduğu birikime sahip olan işletmemiz, harika bir sonuç elde edilmesini sağlıyor. Ürünün yapısına uygun deterjan seçimi gerçekleştiriyor.

Şişli halı yıkama fabrikamız halıların temizliği aileler için özellikle de çocuklar ve bebekler için çok büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden halıların periyodik bir şekilde etkin bir temizlik sürecinden geçirilmeleri gerekir.

Bunu yapan çok sayıda halı yıkama firması bulunmaktadır. Ancak tüm halı yıkama firmalarına her zaman güvenmek doğru olmayabilir. Bu durumda kaliteli ve etkin bir temizlik anlayışına sahip halı yıkama firmaları tercih edilmelidir.

Uygun Fiyatlı Halı Yıkama

Şişli halı yıkama fiyatları, piyasanın çok üstünde değil. Üstelik firma olarak garantili bir biçimde hizmet vermekteyiz. İşlem sonrasında yıkamış olduğumuz halılardan memnun kalmazsanız paranızı geri iade etmekteyiz. El dokuma halı fiyatları bu noktada ucuz. Yüksek olmaması sizin için avantaj. Ücret değişikliği ise hem halı sayısına hem de boyutuna göre olabilmekte.

Birden Fazla Aşama Üzerinden Halılarınız Yıkanır

  • Şişi el dokuma halı yıkama hem ciddi hem de özen gösterilmesi gereken bir iştir.
  • Bunun sorumluluğunda faaliyet gösterdiğimiz için herhangi bir sorun ortaya çıkmaz.
  • Halıların yıkanmasından önce artık rutin haline gelmiş olan kaba pisliğin alınması söz konusudur.
  • Şişli halı yıkama fabrikası olarak ardından temel temizlik işlevine sahip cihazı devreye sokar.
  • Son derece büyük olan bu cihaz, türü ne olursa olsun her türlü halı üzerinden harika bir sonuç alınmasını sağlar.
  • Özellikle döner fırçalarının bulunması, inatçı tüm leke ve kirleri kısa süre içerisinde yok eder.
  • Su ve deterjan kullanımı bu aşamada kendisini gösterir.
  • Böylelikle ilk günkü canlılık elde edilir.

Halıların Kurutulması Profesyonel Bir Biçimde Yapılıyor

Özel bir biçimde hizmet veren Şişli halı yıkama fabrikaları, kurutma konusunda çok hassas olmasıyla dikkat çekmekte. Buna göre yıkama makinesinden çıkarılan halıların hemen özel olarak tasarlanmış olan durulama cihazının içine koyulması sağlanır. Gerekli sıkma işlemleri burada yapılır. Daha sonra ise kurutma için oda kullanılır. Yani açık bir alanda, güneş altında kurutma gibi bir sistem kesinlikle söz konusu değildir. Ambalajlanan halı ardından ise ulaştırılır.

Tek Telefonla Hizmetinizdeyiz

El dokuma halı yıkama işlemlerinin ne kadar hassas olduğunu biliyor  ve buna göre hareket ediyoruz. Bunu sağlayabilmek adına sislihaliyikama.com ile bize erişim sağlayabilirsiniz. Her daim açık olan ve yanıt veren telefon numaramız üzerinden sizleri bekliyoruz. Teslim aldığımız halılarınızı kısa sürede yıkayarak size geri veriyoruz.