Selvi Halı Yıkama (Mis Kokulu Halılar)

Evimizde yer alan halıların çok sık aralıklarla kirlenmesi son derece doğal. Zemin üstünde bulunan ürünler, aynı zamanda görünmeyen birçok zararlı bakteriyi de ihtiva etmekte. Bunlardan kurtulmak için özel bir işlemin yapılmasını sağlamak lazım. Selvi halı yıkama firması, bu konuda tam bir uzman. Teknolojinin getirmiş olduğu en son ürünleri kullanıyor. Bu sayede harika bir sonuç alınıyor.

Tüm Fiyatlarımız Sizi Zorlama

Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran bir firma olarak Şişli halı yıkama fiyatları konusunda çok yüksek miktarlar belirlemedik. Talep ettiğimiz paralar bütçeniz için çok uygun. Bunun yanı sıra özellikle geri ödeme gibi bir kampanyamızın olması, yaptığımız işe ne kadar büyük bir önem verdiğimizin en dikkat çekici kanıtı. Selvi halı yıkama fiyatları sayesinde hizmet bedeli olarak yüksek bir para vermek zorunda değilsiniz.

Ayrıntılı Halı Yıkama Süreci

  • Şişli halı yıkama işletmesi olarak halılarınızı en başından en sonuna kadar kesinlikle insan gücü kullanmadan temizliyoruz.
  • Bir halının yıkanabilmesi için ilk olarak onun tozlarının alınması lazım.
  • Kesinlikle sirkeleme gibi bir yöntem kullanılmaz.
  • Sırf bu iş için üretilmiş olan bir makine vardır.
  • Halı bunun içinde tüm tozlardan kurtulur.
  • Bunun sona ermesinin ardından ise özel ve çok büyük olan yıkama cihazı devreye girer.
  • Birden çok fıskiyesi vardır.
  • Bunların bir kısmında su, geriye kalanından ise dezenfekte edici kimyasallar püskürtülür.
  • Cihazın dönem fırçaları halının her tarafını fırçalar ve onun canlılığını yeniden kazanmasını sağlar.
  • Şişli Selvi halı yıkama sürecinin en önemli aşaması bu şekildedir.

Mis Gibi Kokan Halılar

Şişli halı yıkama fabrikaları tesislerinde yıkama işlemi sorunsuz bir biçimde bittikten sonra artık diğer aşamaların başlaması gerekmekte. Bunun ilki durulama. Kesinlikle insan gücü kullanılmıyor. Yine bir makine durulamayı gerçekleştirir. Ardından oda olarak bilinen geniş bir alanda kurutmaya geçilir. Burası özel tasarımdır. Hem toz hem de güneş ışığının girmesi engellenmiştir. Çünkü bu iki şey de halılara zarar verir. Oysa biz bunun önüne geçme konusunda çok başarılıyız. Özel cihaz üzerinden ısıtma yoluyla sürecin sona ermesini sağlıyoruz.

İletişim Kurmak Çok Kolay

Selvi halı yıkama hizmetini talep etmeniz çok kolay. Telefon numaramız sürekli açık ve aktif. Bunu hemen kullanın. Adresinizi bize doğru bir biçimde verin. İstanbul sınırları içinde hem Anadolu hem de Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda sislihaliyikama.com üzerinden de erişim gerçekleştirilebilir.