Regnum Halı Yıkama (Halılarınız Aşka Gelsin)

Halılarınızın kirlenmesi canınızı sıkabilir. Onları yalnız başınıza ve evde temizlemeye kalkmayın. Çünkü bunu gerçekleştirmek cidden çok zor bir iştir. Bundan dolayı Regnum halı yıkama fabrikası olarak faaliyet gösteren işletmemizle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Halılarınızı Evden Alıyoruz

Regnum halı yıkama konusunda uzman olan işletmemiz ilk olarak halılarınızı evden alır. Bunun için telefonla ya da sislihaliyikama.com üzerinden iletişim mümkündür. Son derece geniş bir servis ağımız olduğu için İstanbul’un her yerinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Arama sonrasında araçlarımız, verdiğiniz adrese gelir  ve halıları sizden teslim alır.

Halı Yıkama Süreci Makinelerle Yapılmakta

  • Şişli regnum halı yıkama süreci birden fazla aşamadan oluşur.
  • Buna göre ilk olarak halının türüne göre temizlik malzemesi seçilir.
  • Yapısı dikkate alınır ve buradaki temel amaç ürünün kesinlikle zarar görmesinin önüne geçmektir.  
  • Ardından ise halının kaba tozu alınır.
  • Bu noktada kullanılan cihazlarımız yüksek emiş ve vakum gücüne sahiptir.
  • Bunun yanı sıra halılarınız belli bir süre boyunca özel havuzlar içerisinde bekletilir.
  • Böylelikle çıkması çok zor gibi görünen lekeler ve kirler de yumuşamaya başlar.

Makinelerde Yıkama İşlemi Yapılır

Şişli halı yıkama fabrikaları arasında özel bir yere sahip olan işletmemiz, bunun ardından yıkama sürecine geçer. Bunun için kesinlikle insan gücü ve eli kullanılmaz. Bu işleme özel olarak üretilmiş, yurtdışından ithal edilmiş cihazlar tercih edilir. Halılar buraya özenli bir biçimde yerleştirilir. Bunun sonrasında hemen fırçalar devreye girer. Bir taraftan su püskürtülür. Temizleme işlemleri tamamen derinlemesine yapılır. Hiçbir şekilde toz, kir, inatçı leke kalmaz.

Daha sonra sıkma işlemlerine geçilir. Burada da özel cihazlar kullanılır. Halıların sudan arınması sağlanır. Ardından da kurutma aşamasına geçilir. Bunun için tamamen bu işe özel şekilde tasarlanmış olan odalar kullanılır. Şişli halı yıkama şirketi olarak ürünlerinizi kesinlikle güneş ışığının altında kurutmayız. Böylelikle halılarınızın zarar görmesi de engellenmiş olacaktır. Regnum halı yıkama fiyatları son derece uygundur. Hiçbir şekilde bütçenizi sarsmaz.

Paketleme ve Teslim Süreci

Şişli regnum halı yıkama fiyatları çerçevesinde yüksek olmayan bedeller dikkat çeker. Tamamen kurutulmuş olan halılarınız size gönderilmeden önce özel bir biçimde paketlenir. Püskül kısımları taranır. İlk günkü canlılığına kavuşur. Daha sonra araçlara yüklenen halılar size ulaştırılır. Görüldüğü üzere firma olarak oldukça profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Böylelikle beklentilerinizi de karşılamış oluyoruz.