Kaşmir Halı Yıkama (Kaşmirler Göze Gelsin)

Kaşmir halılar, güzelliği ve kullanılmış olduğu ortama uyum sağlamasıyla bilinir. Birçok farklı renk opsiyonu söz konusudur. Satın alınmış olan ürün kirlendiği zaman bunu tek başınıza temizlemek için bir çaba sarf etmenize gerek yok. Kaşmir halı yıkama işlemleri, bu işin uzmanı olan kadromuz tarafından başarılı şekilde gerçekleştirilir.

Ödemeler Yüksek Değil

Kaşmir halı yıkama fiyatları sizin için uygun ve cazip. Yüksek olmayan ve TL üzerinden yapılacak ödemeler bütçenizi sarsmayacak. Her daim müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran bir işletme olarak en iyi hizmeti sizler için vermekteyiz. Şişli halı yıkama fiyatları üzerinden ödemenizi yapın. Memnun kalmadığınız zaman paranız da iade ediliyor.

Halınızı Ayrıntılı Bir Şekilde Yıkıyoruz

Şişli kaşmir halı yıkama çerçevesinde tek bir aşama söz konusu değil. Kaşmir halıların temizlenmesi sırasında hangi tip sıvıları ve kimyasalların kullanılacağı çok önemli. Bunlara karar verilmesinin ardından süreç de şöyledir;

  • Toz, görünen kir ve lekelerin hemen ortadan kaldırılması lazım.
  • Bunun için cihaz kullanılır.
  • Böylelikle tüm tozlardan kurtulmak mümkündür.
  • Sonrasında suyla doldurulmuş olan havuzun içine kaşmir halı yatırılır.
  • Bu noktada özel kimyasallar da devreye girer.
  • Artık halının başarılı bir biçimde yıkanması aşamasına geçilir.
  • Makineler hazırlanır ve halı yerleştirilir.
  • Tek tuşla sistem devreye girer.
  • 360 derece dönebilecek kapasiteye sahip olan fırçalar, su ve deterjan kullanılarak temizleme işlemini gerçekleştirir.
  • Şişli halı yıkama sürecinin bu aşaması böyledir.

Mükemmel Kurutma Sayesinde İlk Günkü Parlaklık

Şişli halı yıkama fabrikaları yıkamanın sona ermesinin hemen ardından artık kurutma olarak bilinen diğer sürece geçer. Elbette bunun öncesinde yapılacak olan bir diğer işlem durulamadır. Çünkü yıkamanın ardından suyun mutlaka alınması ve süzülmesi şarttır. Kurutma için Avrupa’da uygulanan sistem tercih edilir. Yani buna özel bir oda vardır. Son derece geniştir. Güneş ışığına kapalıdır. İçerisi bir cihazla ısıtılır. Her yere eşit bir biçimde giden sıcaklık sayesinde kurutma sona erer. Ardından ambalajlama yapılır. Tüm bunların sonrasında ürün size özel araçla getirilir.

İnternet Sitemizden İletişim Kurabilirsiniz

Firmamıza ait olan sislihaliyikama.com sayesinde iletişim kurmanız çok zor olmayacak. Çünkü bu şekilde aynı zamanda telefon numaramıza da erişim sağlamış olacaksınız. Kentin neresinde yaşıyorsanız yaşayın, bize adresinizi verin. Bunun ardından yola çıkacak araçlarımızla halılarınız alınır ve özel tesislerimize getirilerek yıkanır. Kaşmir halı yıkama süreci bu şekilde tamamlanmış olacaktır.