Harbiye Halı Yıkama (Garantili Temizlik)

Harbiye halı, klasik Türk motiflerinin ve desenlerinin öne çıktığı, geçmişi çok eskilere uzanan bir halı türü. Hem iş yerlerinde hem de evlerde yaygın bir biçimde kullanılıyor. Harbiye halı yıkama işlemleri belli şartlar çerçevesinde gerçekleştirilir. Firmamız bu konuda uzmandır. Özel servis ile adresinden alınan ürünler yine özel servis sayesinde yıkama sonrasında hemen size teslim edilir.

Yüksek Olmayan Ücretler Büyük Avantaj

Harbiye halı yıkama fiyatları TL üzerinden belirlenmiştir. Piyasa ve sektörün ortalamasına göre ücretlerimiz çok yüksek değil. Hatta alacağınız hizmetin kalitesi göz önünde bulundurulduğu vakit, paranın çok az olduğunu göreceksiniz. Elbette değişkenlik söz konusu. Çok büyük ve çok küçük olan iki halının yıkama ücreti aynı değil. Şişli halı yıkama fiyatları cazip olduğundan cebinizden yüksek miktarlı paralar kesinlikle çıkmayacak.

Sorunsuz Halı Yıkama İşlemleri

Şişli Harbiye halı yıkama, bu ürünün tüm özelliklerine uygun olacak şekilde yapılır. Temel amaç ürünün temizlenmesidir. Dikkatli bir biçimde malzeme seçimi gerçekleştirilir. Ardından da aşama aşama ilerlenir. Bunlar şöyledir;

  • Şişli halı yıkama işlemlerinde tozların, görünür kirlerin alınması sağlanır. Bunun kesinlikle tamamlanması şarttır. Ancak bu şekilde yıkamaya geçilir. Toz almak elle ya da süpürgeyle gerçekleştirilen bir işlem değildir. Makine üzerinden yapılır.
  • Daha sonra halı, özel maddelerle zenginleştirilmiş olan havuzun içine yatırılır. Buradaki en temel amaç ise artık derinlemesine işlemiş tüm lekelerin çözülmesinin sağlanmasıdır.
  • Ardından özel yıkama makinesinin içerisine halı koyulur.
  • Yıkama başlar.
  • En uzun süreç burdur.
  • Çünkü su, deterjan kullanan ve otomatik bir biçimde hareket eden fırçalar, en küçük bir alan kalmayacak şekilde temizlemeyi yapar.
  • Bu şekilde halı yıkanmış olur.

Halılarınızı Başarılı Şekilde Kurutuyoruz

Şişli halı yıkama fabrikaları tesislerinde kurutma çok başarılı ve aynı zamanda hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Derecesi ayarlanabilen özel bir kapalı alan vardır. Buraya getirilen ve tahtaların üstüne koyulan halıların kuruması çok zaman almaz. Saçak ve diğer yerlerinin taranmasından sonra ambalaj içine koyulan halı, özel servis aracıyla size getirilir.

Arayın ve Hizmet Talep Edin

Harbiye halı yıkama hizmetini almak isteyen siz sevgili müşterilerimiz hemen bizi arayabiliyorlar. Telefonumuz her daim açık. Uzman personelimiz aramalarınıza yanıt verir. Bunun ardından da araçlarımız yola çıkarak adresinize gelir. Ayrıca sislihaliyikama.com üzerinden tüm bilgiler de açık şekilde paylaşılmıştır. Bize erişim sağlamanız çok kolay.